+48 22 862 72 07

Dlaczego my?

Firma Solutions for Company zajmuje się profesjonalnym doradztwem i obsługą firm w zakresie pozyskania najlepszego finansowania dla biznesu. Systematyczny rozwój firmy oraz osiągane przez nas wyniki są efektem ciężkiej pracy. Współpracujemy z wszystkimi liczącymi się bankami i instytucjami finansowymi.
Dbamy o najlepsze warunki kooperacji i nieszablonowe rozwiązania dla naszych Kontrahentów. Od dziś także Ty możesz z tego korzystać! Nasz partner otrzymuje od nas dostęp do szerokiej gamy produktów oraz wiedzę niezbędną do świadczenia usług na najwyższym poziomie. Gwarantujemy wsparcie nie tylko merytoryczne, ale również mentalne, bardzo pomocne na ścieżce rozwoju osobistego.

Rozważając nawiązanie współpracy z firmą Solutions for Company, chcielibyśmy, aby potencjalny kontrahent na wstępie zapoznał się z naszą filozofią, ponieważ ona jest drogowskazem na ścieżce, którą podążamy. Jeśli wyznajesz podobną filozofię a zasady związane z zaufaniem i relacją są dla Ciebie kwestiami nadrzędnymi w biznesie, to Solutions for Company jest dla Ciebie idealnym partnerem.

Czy wiesz, że większość naszych Klientów pochodzi z polecenia?

Umów się już teraz na spotkanie z naszym ekspertem.

Monika Toczyńska - Prezes Zarządu

Umów sie na spotkanie

porady podatkowo-prawne

Skuteczne porady podatkowo-prawne. Masz pytanie lub problem prawny z umową, klientem lub dłużnikiem ,podatkami, VAT-em, Urzędem Skarbowym?

Kliknij Skorzystaj i uzupełnij formularz a skontaktujemy się z tobą

Skorzystaj